Maj 20 2017

Niski Procent na Targach ponownie w ofercie Eurobanku

Published by at 18:16 under Kredyty

Niski-Procent-na-Targach-ponownie-w-ofercie-Eurobanku

Z początkiem stycznia 2015 roku część klientów może jeszcze skorzystać z promocyjnej oferty kredytu hipotecznego w Eurobanku – Niski Procent na Targach.

Niski Procent na Targach to promocyjna oferta kredytu hipotecznego w Eurobanku, która zakłada możliwość zaciągnięcia kredytu na dom lub mieszkanie bez ponoszenia kosztów związanych z prowizją.

Z promocji mogą jednak skorzystać wyłącznie te osoby, które uczestniczyły w Targach Mieszkań i Domów lub innych targach, na których obecny był Eurobank. Potwierdzeniem udziału w wydarzeniu powinien być stosowny certyfikat.

Korzyści wynikające z programu

Główną zaletą akcji Eurobanku jest możliwość skorzystania ze zniesionej opłaty prowizyjnej przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Warto jednocześnie podkreślić, że osoby zaciągające ten sam kredyt poza ofertą promocyjną, muszą liczyć się z opłatą za udzielenie finansowania, wynoszącą 2 proc. kwoty kredytu. Różnica może być więc dość znaczna, a korzyść sięgać może nawet kilku tysięcy złotych.

Dodatkowe upusty w ofercie pakietowej

Warto też wspomnieć, że pełna oferta kredytowa Eurobanku zakłada również inne możliwości obniżenia kosztów tego zobowiązania. By zapłacić za kredyt mniej, można wykupić inne produkty finansowe banku, które łącznie z kredytem tworzą ofertę pakietową.

Skorzystanie ze wszystkich dodatkowych produktów, które proponuje w ofercie Eurobank, obniży marżę kredytu nawet o 0,7 punktu procentowego. Wśród dostępnych produktów znajdują się:

– konto Prestige lub Online,

– lokata,

– karta kredytowa,

– fundusz inwestycyjny,

– grupowe ubezpieczenie na życie lub od utraty pracy.

Kiedy skorzystać z promocji?

Uczestnicy targów, którzy posiadają stosowny certyfikat, mogą pojawić się z nim w oddziale Eurobanku w terminie 90 dni od momentu rozpoczęcia targów. Oznacza to, że jeszcze w styczniu bieżącego roku można składać wnioski kredytowe w ramach promocji, na podstawie uczestnictwa w październikowych targach w Warszawie i Krakowie.

Zainteresowanie ofertą

Przedstawiciele banków podkreślają, jak dużym zainteresowaniem cieszy się kredyt Niski Procent na Targach – szczególnie w okresie wiosennym. To może oznaczać, że kolejna okazja na zdobycie atrakcyjnego finansowania nieruchomości pojawi się już w pierwszej połowie 2015 roku. 

Możliwość komentowania Niski Procent na Targach ponownie w ofercie Eurobanku została wyłączona